Produkty

Nabízíme Vám vložky CONFORM'ABLE, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi. Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší Vaši individuální stavbu chodidla. Je to ten nejlepší způsob jak docílit toho, aby chodidlo a obuv splynulo v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložky.

Všechny produkty, které nabízíme jsou 100% tvarovatelné přímo na Vaše chodidlo. Díky těmto vložkám dosáhnete správného postavení Vašeho těla. Optimální postavení přináší následně uvolnění celého organismu, počínajíc Vašimi chodidly, kotníky, koleny, pánvi až k bederní páteři a potažmo k páteři krční. Díky vložkám se stává sport opět zábavnou a koníčkem u kterého můžete relaxovat a příjemně se uvolnit.

CUSTOM SLIM – Velmi tenký model vložky do obuvi s malým prostorem v nártu vhodný pro cyklistiku, fotbal, tanec a jinou obuv, kde není mnoho prostoru. Vložka optimálně podporuje nožní klenbu a tlumí nárazy.

CUSTOM SKI – Základní model vložky určený pro neohebnou skeletovou lyžařskou a bruslařskou obuv. Chodidlo není deformováno, neboť vložka díky své pevnosti dokáže i při zapnuté obuvi podporovat nožní klenbu.

CUSTOM SKI PREMIUM – Nejkomfortnější model pro skeletovou obuv. Materiál Alcantara v přední části zajistí lepší vklouznutí do obuvi. Pod celou přední částí a pod patou je vložka vyměkčená materiálem PORON.

CUSTOM TREK – Vložky vyvinuté zvláště pro turistiku, s vyměkčenou přední a patní částí, efektivně rozkládají tlak, snižují otřesy a opotřebování patní kosti, 3D tvar zajišťuje stabilitu a působí preventivně proti zraněním a únavovým poškozením pohybového aparátu.

CUSTOM RUN – Tento model je určen nejen pro běžce, ale i pro všechny ostatní druhy dynamických aktivit při kterých se běhá a je namáhána při dopadu především pata a při odrazu příčná klenba nožní. V patě je umístěn anti-šokový materiál, který tyto rázy výrazně ztlumí, ve špici se jedná o speciální patentovaný materiál JOGTENE, který nejen tlumí ale navíc pomůže i zrychlit Váš pohyb při odrazu.

CUSTOM GOLF – Vložky určené pro golf Vám zajistí potřebnou stabilitu a správné osové postavení celého těla potřebné jak pro dlouhou a únavnou chůzi po hřišti, tak i pro provedení silného úderu. Palcový kloub, přes který se hráč při odpalu otáčí je vypodložen antišokovým matriálem.

CUSTOM BIKE RACE – Tyto vložky spojují poslední know-how cyklistické biomechaniky a nejnovější technologii firmy SIDAS. Pro cyklistiku charakteristické, opakující se pohyby vyžadují aby vložka perfektně padla a zajistila tak maximální výkonnost a zamezila eventuelním bolestem nohy. Vložky stabilizují nohu, zlepšují kontakt mezi nohou a pedálem a pomáhají rovnoměrně rozložit tlaky při šlapání. Tím se eliminují v cyklistice známé problémy jako jsou záněty šlach a patologické změny na kloubech. Také mohou pomoci vyřešit další problémy jako jsou pocity pálení, mravenčení nebo přehřívání. Vložky udržují nohu ve správném úhlu, zlepšují přenos energie nohy na pedál a zvýšují tak Váš výkon.

PU Transfoam – Po mnohaletém vývoji přichází na trh tvarovatelná botička do lyžařské obuvi. Spojení tvarovatelné botičky a ortopedické vložky přináší neomezený komfort a jistotu ve skeletové lyžařské obuvi.

PU Comp – Nejvyšší model tvarovatelné botičky. Speciální pěna tvaruje nejen botičku, ale i jazyk lyžařské obuvi. Ve spojení s tvarovatelnou ortopedickou vložkou jde o maximální tvarování obuvi. U této botičky je nekompromisní spojení přesnosti a pohodlí. Materiál, který vyplňuje botičku a jazyk přesně kopíruje Vaše chodidlo a tvar skeletu.