Reference

Reference podle zaměření:

fotbalfotbal

hokejhokej

florbalflorbal

badmintonbadminton

ostatniostatní sporty

 

Reference lyžování

jano

Jano

lyzovanie

1: ncioewn nfrjqng rnqeivgu neruiqngilq. njoavo hia bvjiorb. rfrhgvi rlhuivgrehg kdbvhjdfb jvhkdh vjdfle gviuerl hvkilerabvtjughjubuidbvir uier ierhv iu

2: erjoiq2fj orqefj nguirnq gnqeruil gnweruih s

3: ncioewn nfrjqng rnqeivgu neruiqngilq

jano

Jano

lyzovanie

1: ncioewn nfrjqng rnqeivgu neruiqngilq

2: erjoiq2fj orqefj nguirnq gnqeruil gnweruih s

3: ncioewn nfrjqng rnqeivgu neruiqngilq

Reference fotbal

Filip Šebo

Filip Šebo

futbal – člen reprezentácie SR a hráč ŠK Slovan Bratislava

Ako dlho už využívaš vložky Conform‘ Able a aký veľký vplyv na tvoj výkon a obecne tvoje pohodlie pri športe pociťuješ?
Vložky využívam už pomerne dlhé obdobie a dovolím si tvrdiť, že vplyv na mňa majú veľký, keďže momentálne si už obuv bez vložiek neviem predstaviť... veľmi rýchlo som si na ne zvykol a cítim, že telo si našlo svoju polohu... mám z nich veľmi dobrý pocit a stali sa mojou súčasťou...

Vnímaš z hľadiska prípravy vrcholných tímov spoluprácu s Footfitting centrom ako prínosnú? Myslíš, že je to cesta, ktorou by sa mal celý šport v budúcnosti uberať?
Samozrejme, že je to každého osobná a individuálna voľba, ale z vlastných skúseností viem, že keď človek dá šancu niečomu kvalitnému, tak je spokojný a neoľutuje to... toto je aj môj prípad a som rád, že aj po niekoľko neúspešných pokusoch nosenia vložiek som konečne našiel tie pravé...

V čom Ti špeciálne vložky Conform‘ Able pomohli najviac?
Zamerali sme sa hlavne na celé telo, aby bolo v rovnováhe a aby boli obe nohy rovnako zaťažené... dovolím si tvrdiť, že v súčasnosti sa tieto reči naplnili a cítim sa veľmi pohodlne...nosím ich v každom druhu obuvi a som za ne nesmierne rád...

Doporučil by si ostatným, hlavne začínajúcim mladým talentom využívať možnosti, ktoré ponúka Footfitting centrum? Máš pre nich nejaký odkaz?
Každopádne by si to každý mal minimálne vyskúšať a som presvedčený,že ich už nedá nikdy von z topánok... samozrejme, čím skorej ich človek začne využívať, tým lepšie... takže veľa prechodených, prípadne prebehnutých kilometrov s novými vložkami!!!

Reference hokej

Dušan Salfický

Dušan Salfický

hokej – hráč HC Pardubice

Jak dlouho již využíváte vložek Conform‘ Able a jak velký vliv na Váš výkon a obecně jaké pohodlí při sportu pociťujete?

Tyto 3D vložky jsem používal pět let a neměl žádný problémy. Bohužel jsem je nechal v bruslích v Rusku a začal hrát bez nich.

V čem Vám speciální vložky Conform‘ Able pomohly nejvíce?

Po čase se mi začaly projevovat různé problémy jako jsou křeče, bolesti zad a kolen. Nechal jsem si proto vyrobit nové vložky a mé problémy se přestali projevovat.

Doporučil bys ostatním, zejména pak začínajícím mladým talentům využít možností, které nabízí Footfitting centrum?

Jsem přesvědčen, že mi pomohly 3D vložky a proto je vřele všem doporučuji.

Jiří Hanzlík

Jiří Hanzlík

hokej – hráč HC Plzeň

Jak dlouho již využíváte vložek Conform‘ Able a jak velký vliv na Váš výkon a obecně jaké pohodlí při sportu pociťujete?

Jsem po několika operacích kolene a po zátěži mi koleno otékalo a bolest se zvětšovala. Bohužel až letos jsem se dostal k vložkám 3D a tak jsem je vyzkoušel.

V čem Vám speciální vložky Conform‘ Able pomohly nejvíce?

Hned od prvního dne se s nimi v bruslích cítím stabilnější a co je hlavní, že koleno přestalo otékat a bolest se výrazně snížila. Připisuji to používání vložek 3D, které mi zaručují správnou funkčnost končetin.

Doporučil bys ostatním, zejména pak začínajícím mladým talentům využít možností, které nabízí Footfitting centrum?

Každému profi ale i amatérskému sportovci je mohu jen doporučit.

Reference tenis

Reference golf

jano

Jano3

golf

1: ncioewn nfrjqng rnqeivgu neruiqngilq. njoavo hia bvjiorb. rfrhgvi rlhuivgrehg kdbvhjdfb jvhkdh vjdfle gviuerl hvkilerabvtjughjubuidbvir uier ierhv iu

2: erjoiq2fj orqefj nguirnq gnqeruil gnweruih s

3: ncioewn nfrjqng rnqeivgu neruiqngilq

Reference florbal

Na základě spolupráce s Footfitting centrem začala využívat speciální ortopedické vložky i řada hráček extraligového týmu Chodova. Důkazem úspěšnosti celé spolupráce je i využívání těchto moderních metod hráčkami nejvyšší úrovně ČR, i úrovně mezinárodní. Spolupráci s Footfitting centrem a význam speciálních vložek Conform‘ Able hodnotí florbalové reprezentantky ČR a hráčky Chodova – Anna Kulhánková (reprezentace žen) a Gabriela Tožičková (reprezentace juniorek).

Anna Kulhánková

Anna Kulhánková

florbal – členka reprezentace žen a extraligového týmu Chodova

Jak dlouho již využíváš vložek Conform‘ Able a jak velký vliv na tvůj výkon a obecně tvé pohodlí při sportu pociťuješ?
Vložky už mám něco málo přes půl roku. V současnosti už nějaký zásadní pocit v pohodlí nebo přímý vliv na výkon necítím, ale spíš bych uvedla tu změnu, když jsem s vložkami začala.
Po letní přípravě mě začala bez zjevnějšího důvodu pobolívat pata – někdy více, někdy méně, ale během sezony se bolest stupňovala. Nezávisle na tom se mi naskytla možnost využít „nějaké“ vložky do bot. Po úvodním vyšetření se zjistilo, že mám zatížení na levé polovině těla o 10 kg více než na druhé a dokonce ohnisko toho zatížení je na levé patě. Vyrobili mi vložky přesně na míru do sálové obuvi a prvních zhruba 10 dní jsem se s vložkami doslova učila běhat – byl to velmi zvláštní pocit – jako bych měla každou botu úplně jinou. První dny mě i nohy celkem dost bolely a bylo těžké si na nový pocit zvyknout. Tento nezvyk ale během 14 dnů odezněl a dokonce mě za krátko přestala bolet pata, což bylo hodně milé překvapení. Po 3 měsících jsem šla na kontrolu a rozdíl v zatížení na levé straně klesl o 5kg! Jak jsem řekla – momentálně už vložky nijak zvlášť nevnímám, ale ani za nic bych je nevyndala, abych kvůli patě vnímala, že je nemám.

Jsi členkou reprezentace žen a Extraligového týmu Chodova. Vnímáš z hlediska přípravy těchto vrcholných týmů spolupráci s Footfitting centrem jako přínosnou? Myslíš, že je to cesta, kterou by se měl celý florbal v budoucnu vydat?
To rozhodně! A nejen florbal nebo sport obecně. Ale u florbalu to vidím zvláště přínosné hlavně kvůli jednostrannému zatížení viz. moje pata. Florbal je na pohybový systém hodně náročný sport a podle mě je obecně ve florbalu kompenzace a hlavně prevence ještě v plenkách. Pokud chce být florbal velkým sportem, který vychovává zdravé sportovce, jsou takovéto preventivní pomůcky nutností. Tyhle vložky do bot mi přijdou jako perfektní forma, kterou se chráníte už jen tím, že se obujete – je to podle mě investice do vašeho zdraví, která se vám rozhodně vrátí! Doporučila bych to hlavně rodičům mládeže, kteří mohou své děti chránit před tím, aby se zkřivili, protože z vlastní zkušenosti vím, že následné rovnání je mnohem pracnější i nákladnější než prevence.

V čem ti speciální vložky Conform‘ Able pomohly nejvíce?
Tak kromě toho, že mi vyšetření hodně otevřelo oči ve smyslu mého zdraví, tak samozřejmě od bolesti jak jsem uvedla. Normálně jsem ani nijak nevnímala, že jsem „křivá“, dokud mě nezačala bolet pata, takže co se týče sportu, tak mi vložky ulevily od bolesti. Co se ale týče mého zdraví, tak to asi pořádně docením až za několik let, kdy budu ráda, že nechodím ohnutá jak paragraf.

Doporučila bys ostatním florbalistkám, zejména pak začínajícím mladým talentům využít možností, které nabízí Footfitting centrum? Máš pro ně nějaký vzkaz?
Každopádně doporučila!!! Teď jsem jistým způsobem ráda, že mě tenkrát ta pata začala bolet, protože jsem na vlastní kůži poznala, že vložky jsou opravdu k něčemu dobré - že to není jenom nějaké placebo nebo tak. Během 3 měsíců jsem se „srovnala“ o 5kg, což mi přijde jako dobrý argument.
A co bych vzkázala? Asi aby si všichni uvědomili, že „sportem ku zdraví“ není zvlášť ve vrcholovém sportu úplně přesné a že tomu zdravíčku se musí trošku naproti! Aby si uvědomili, že při florbalu dostává jejich pohybový aparát pořádný „zápřah“, a že to, že je ZATÍM nic nebolí, neznamená, že jsou úplně v pořádku. No prostě si zajděte do centra Footfitting - po vyšetření uvidíte sami!!! ;)

Reference volejbal

Reference badminton

trener

Pavel Drančák

tréner

Jak dlouho již využíváte vložek Conform‘ Able a jak velký vliv na Váš výkon a obecně jaké pohodlí při sportu pociťujete?
Trénuji badminton asi čtvrt století a vložky do bot si nechávám dělat teprve poslední čtyři roky. Při zátěži cca padesáti hodin měsíčně si to bez vložek neumím ani představit.

Vnímáte z hlediska přípravy na vrcholový sport spolupráci s footfitting centrem jako přínosnou? Myslíte, že je to cesta, kterou by se měl celý sport v budoucnu vydat?
Určitě a to nejen sálový sport. Při velké zátěži nemůže nastat kompromis mezi dobrou botou s uniformní vložkou.

V čem Vám speciální vložky Conform‘ Able pomohly nejvíce?
Odstranily a zmírnily dlouhodobé bolesti Achilovek a kolen.

Reference ostatní sporty

Kristína Lapinová

Kristína Lapinová

triatlon – dvojnásobná triatlonistka roka na Slovensku

Ako dlho už využívaš vložky Conform‘ Able a aký veľký vplyv na tvôj výkon a obecne tvoje pohodlie pri športe pociťuješ?
Vložky používam štvrť roka a zabezpečujú komfort hlavne v teniskách, ktoré mi boli doteraz príliš voľné a robili mi oderky..

Vnímáš z hľadiska prípravy vrcholných týmov spoluprácu s Footfitting centrom ako prínosnú? Myslíš, že je to cesta, ktorou by sa mal celý šport v budúcnosti uberať?
Pre žiaden vrcholový šport nie je na škodu si poznať chodidlá a starať sa o ne. Väčšina športov je hlavne o nohách a chodidlá sú základ pohybu.

V čom Ti špeciálne vložky Conform‘ Able pomohli najviac?
Že nemám otlaky a myslím že ma aj menej bolia kolená.

Doporučila by si ostatným, hlavne začínajúcim mladým talentom využívať možnosti, ktoré ponúka Footfitting centrum? Máš pre nich nejaký odkaz?
Doporučujem aby správne chodili a behali bez následkov hlavne mladí športovci aby mohli športovať čo najlepšie a hlavne čo najdlhšie..